Само што наполни 18 години, полусестрата на Ким Кардашијан добила веќе три понуди за да сними порно-филм – секако, за огромни суми на пари.

Дури три компании на Кајли Џенер ѝ понудиле огромни суми на пари за да сними порно-филм со нејзиното момче.

Според очекувањата, прва се огласила „Vivid Entertainment” која ѝ понудила на Кајли Џенер да сними порно-филм со нејзиното момче, раперот Тајга, за хонорар од неверојатни 10 милиони долари, пишува порталот TMZ.com.

„Секс снимката од Ким Кардашијан ја започна нејзината кариера, а и тебе би ти донела само позитивни работи“, ѝ напишал на Кајли шефот на „Vivid Entertainment” во писмото со понудата.

Тоа не била единствената понуда, затоа што во трката се вклучиле и „BangYouLater“ кои понудиле 1.8 милиони долари и напоменале дека оваа снимка би ја направила попопуларна од Ким и од Парис Хилтон заедно, а додале дека има еден услов – снимката би требала да трае најмалку 22 минути.

Трет играч е компанијата „Digital Playground“, која имала малку поинаков пристап и ѝ понудила титула „амбасадорка на брендот Digital Playground”. „Знаеме дека во ова би била добра, а со твоето секси тело, можеби самата ќе одлучиш да станеш ѕвезда.“, пишувало во поканата.

Младата Кајли се` уште се нема огласено по повод овие непристојни понуди, а со оглед на тоа што нејзината полусестра Ким се прослави откако беше објавено нејзиното „домашно видео“, ништо не е исклучено…

Крижат информации и дека веќе полнолетната Кајли е бремена од нејзиното сегашно момче, но исто така и оваа информација не е потврдена.

View this post on Instagram

finallyy some sun ☀️??

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here