10.8 C
Skopje
понеделник, декември 11, 2023
Home Екстремно

Екстремно

Имала сексуални односи со најмалку 20 духови, неодамна се верила со еден од нив...

Британката Аметист Реалм се верила со еден дух од Австралија. Таа го известила светот на живите дека планира голема свадба со својот одамна починат...

ВИДЕО: Жена си го мие га*от на фонтана во центарот на Куманово

Вчера околу пладне жена си го изми задникот на градската чешма во центарот на Куманово, пред очите на голем број на случајни минувачи. Луѓето кои...

Две лица загинаа, лекарите се борат за животот на трето лице (ВИДЕО)

На традиционалното новогодишно капење во Риека две лица загинаа, лекарите се борат за животот на трето лице, а неколкумина се повредени.  Се чини дека до...

„Бев член на група наречена Kissy Girls. Бев многу сексуално развиена во градинка“

Еднаш изјави дека спиела само со 4 мажи, од кои тројца биле нејзини сопружници. Но, Анџелина Џоли искусила многу побизарен љубовен и сексуален живот,...

Stay connected

0FansLike
6,210FollowersFollow
4,350FollowersFollow
0FollowersFollow

Latest article

Во Македонија, од ХИВ/СИДА починале 123 лица а 451 лице живее со ХИВ/СИДА

123 ЛИЦА ПОЧИНАЛЕ ОД ХИВ/СИДА ВО МАКЕДОНИЈА, 4 ЛИЦА НЕ ДОБИЛЕ ЗДРАВСТВЕНА УСЛУГА ПОРАДИ БОЛЕСТА Во текот на годинава,...

Најпознатиот Македонски јутјубер Марко-GP се збогуваше со фановите

Најуспешниот македонски јутјубер Марко Марковиќ, познат под псевдонимот GP, се збогуваше со фановите.  Како што соопшти тој самиот, време...

Како актерката и пејачка Долорес Поповиќ стана Лео Поповиќ?

Поповиќ во последниов период се соочува со сериозни животни ситуации, откако конечно ја донел одлуката да стане маж, иако во моментов сè...

Инстаграм воведува претплата. Ја превзема ли инстаграм работата на “Only Fans”?

„Инстаграм“ почнува да тестира нова опција која на најпопуларните корисници, односно креаторите на оваа мрежа треба да им...