Еден пијан пар не успеал да се воздржи од сексуалните нагони, па решил да има секс насред бел ден во главниот градски парк во Лидс.

Родителите кои биле на игралиштето со нивните деца, викнале полиција неколку пати, но безуспешно.

Во еден момент, еден од татковците не можел повеќе да ја издржи таа дрскост, па тргнал накај нив и сам го прекинал целиот чин, а една загрижена мајка ја снимала целата ситуација.

Парот воопшто не се трудел да се сокрие од значајните погледи. Едноставно им се препуштиле на страстите во центарот на најпопуларниот парк во Лидс.

Девојката лежела на грбот со кренати нозе, а момчето било врз неа со спуштени панталони.

Couple Refuse To Stop Having Sex In A Park Despite Several Police Calls

Couple Refuse To Stop Having Sex In A Park Despite Several Police Calls

Gepostet von Gossip.mk am Donnerstag, 9. August 2018

 Мајката која снимала сѐ, го снимала и разговорот со полицијата, кој бил втор по ред.

„Пред половина час го пријавив парот што има сексуални односи во паркот кој е преполн со деца кои си играат. Сѐ уште се тука и имаат односи, а полицијата никаде ја нема“, рекла бесната мајка во разговорот со полицијата.

Полицијата дошла 46 минути после првиот повик, но парот до тогаш веќе си заминал.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here