jjjjjjj

Снимањето на новогодишната програма на телевизијата ДМ сат ги собра сите популарни пејачи на едно место.

Спрската пејачка Јана дошла во црвено-црна комбинација, закопчана до грло, но само неколку минути подоцна пејачката ја соблекла бундата и ги покажала своите атрибути.

Погледнете како ќе изгледа Јана, која со сигурност ќе ве забавува на најлудата ноќ пред малите екрани:

jana1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here