Сестрите Тодевски веќе некое време „жарат и палат“ на македонската музичка сцена, а во последно време и тоа како се покажуваат како вистински манекенки.

Неодама Тамара Тодевска сподели фотографија во која е облечена во црн мрежест корсет и сако, која ја пофалија сите нејзини колеги, а сега и Татјана позираше во жешка комбинација и тоа среде улица.

Имено за потребите на еден српски магазин, Тијана направила фотосесија, а како најава за истата сподели фотографија на својот Инстаграм профил.

Иако не сме навикнати да ја гледаме Тијана во вакво издание, мора да признаеме дека изгледа преубаво!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here