8.8 C
Skopje
вторник, март 5, 2024
Home Занимливости ВИДЕО:“Со чочек свечено беше пуштено во употреба новото триаголниче”

ВИДЕО:“Со чочек свечено беше пуштено во употреба новото триаголниче”

На “свечениот“ настан беше пресечена и црвена лента.

“Со чочек и сечење на црвена лента свечено беше пуштено во употреба новото триаголниче”, пишува на фејсбук страната Штипски Актуелности.

Секако, станува збор за настан пародија по скандалозниот начин на славење на пуштањето во употреба на автопатот Демир Капија-Смоквица.

Со чочек и сечење на црвена лента свечено беше пуштено во употреба новото триаголниче

Gepostet von Штипски Актуелности am Mittwoch, 25. April 2018

e

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here