Деновиве, Инстаграм профилите на Лила Филиповска, Сергеј Варошлија и Боки 13-ка се преполни со фотографии и видеа од нивното заедничко летување во Грција.

И додека Лила постојано објавува провокативни фотографии во бикини, вчера на Инстаграм профилот на Боки 13-ка се појави снимка на која се гледа како тој заедно со Сергеј одлучил да се пошегува на сметка на водителката. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here