11.8 C
Skopje
сабота, септември 30, 2023
Home Вести Само неколку часа откако го кажала судбоносното ,,Да” , невестата го нашла...

Само неколку часа откако го кажала судбоносното ,,Да” , невестата го нашла својот сопруг мртов.

Неговите пријатели подоцна сведочеле дека Дени имал добро здравје и дека немал никакви болести ниту проблеми. За истражните власти , станува збор за сомнителна смрт.

Еден од пријателите раскажува дека невестата почнала да вриска и кога излегла да бара помош , вратата зад неа се заклучила. Гостите морале да ја скршат влезната врата од апартманот за да може да влезе итната помош , но било предоцна.

За сега нема осомничени за смртта на младоженецот , кој ќе биде погребан на 14 септември .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here