Девојката на Роналдо, Георгина Родригез неспорно беше најголемата ѕвезда на модниот ивент во Гран Канарија минатиот викенд.

Георгина беше облечена во фустан на „Версаче“, каиш од „Балмин“ и обувки од „Акваѕура“.

Нејзиниот модел стил не остана незабележан, но коментарите на медиумите беа дека Георгина повторно е бремена.

Самиот Роналдо никогаш не криел дека многу сака деца, веќе има четири, од кои три се со сурогат мајка, а едно му „подари“ Георгина.

https://instagram.com/p/BkGpv-ehzPI/

На официјалниот инстаграм профил, Роналдо или некој кој го одржува профилот напиша: Девојката на Кристијано Роналдо Георгина Родригез е наводно повторно бремена. Честитки

Еве и “свежа” фотографија објавена на инстаграм пред еден час со која им посакаа добро утро на следбениците на инстаграм.
Сами проценете дали има вистина во наводната бременост на девојката на Роналдо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here