Најдобриот фудбалер на Јувентус, Кристијано Роналдо и неговата убава свршеница Георгина се пофалија со нов член во семејството.

Во домот на мегапопуларната двојка во Торино пристигна  нов домашен миленик, мачката без влакна Алегриа.

Според многумина станува збор за еден од најгрдите домашни миленици.

Георгина  на Инстаграм се пофали со фотка од нивниот  скап домашен миленик. На пазарот на домашни миленици  мачките од оваа сорта се продаваат од 2000 до 4000 евра.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here