Водителот Милан Калиниќ ги запали социјалните мрежи со видео снимка на која се појави разголен во када, а меѓу бројните коментари од воодушевни жени посебно беше интересен коментарот на фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Познато е дека фолк дивата со години се дружи со Калиниќ, па затоа се одлучи на овој потег, а кометарот е во нејзин стил – шармантен и дуовит.

„Мацо, па ти си српскиот Вин Дизел!?! Додуша ист, ама маааалку поблед“, му напиша пејаката, а Милан на овој коментар не одговори.

 

View this post on Instagram

Kažite laku noć lošem momku,VEĆ JEDNOM

A post shared by kalinic.milan@yahoo.com (@kalinic.milan72) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here