Една од најпопуларните светски музички ѕвезди, убавата колумбијка Шакира објави интересна фотка на социјалните мрежи. Сопругата на фудбалскиот ас на Парселона Пике, Шакира покажа како ужива во покосеното сено и во подготвените природни бали сено. Под фотката среќната Шакира напиша: Кратко и јасно „Село“.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here