Денеска е објавен најновиот видеозапис на Каролина Гочева за песната „Бели цветови“, нумера која е дел од албумот „Извор“. Спотот се снимаше пред два месеци на повеќе локации низ Скопје, во режија на Чедо Поповски.
За новиот спот Каролина вели: „Драги мои, со задоволство ви го претставувам видеозаписот за највеселата песна од албумот, ‘Бели цветови’. Се надевам дека нашава убава приказна дополнително ќе ви ги разубави овие последни сончеви денови. Уживајте ❤

Еве и неколку фотографии од снимањето на спотот:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here