Oваа недела ја започна со уште нешто ново – егзотично видео за синглот „Ganja Burn“.

Триесет и пет годишната пејачка се трансформира во заводлива божица додека танцува по црвените песоци во видеото кое трае околу 6 минути.

Истото е дело на модните фотографи Мерт Алас и Маркус Пигот, кои го дизајнираа и изгледот на албумот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here