Лила Филиповскa обожава да позира бо бањата каде и е едно од омилените места,независно дали е дома или во некоја од хотелските соби каде е чест гостин.

Лила има безброј фотографии кои го пополнуваат нејзиниот ултра популарен профил на Инстаграм од кои мноуг во када, до када, запенета, на светло или во мрак,

Додуша, повеќето од настанатите фотогфравии имаат за цел промоција на одредени производи кои таа ги рекламира, но во секој случај, бањата е едно од најчестите места каде се фотографира.

Како што велат старите, не за џабе рекле дека „крушата под круша паѓа“, па така и синот на водителката.

Имено, Филип можеби не е толку активен на социјалните мрежи како мама, но затоа реши да ги изненади своите следбеници по примерот на неговата сакана мамичка. И тој се фотографираше гол и запенет во када.

За „фраерлукот“ да биде поголем, тој ги стави и очилата за сонце и покажа дека и е вешт „позер“, а иако фотографијата не е професионална како оние на мама, и тој собра просечен број лајкови и коментари.

Извор: MacedoniaLikesYou Фото:Инстаграм

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here