Во нејзин контроверзен и провокативен стил, Мајли Сајрус гола на плажа ги најави своите идни работни планови.

Мајли пред неколку дена на Инстаграм објави фотка на која е скоро гола. Популарната пејачка на фотографијата на себе има само голем жолт шешир и очигледно е дека нема ништо друго на себе.

„Пристигнува сезоната на фестивалите, подготвена сум за забава“, напишала Мајли во описот на фотографијата, најавувајќи ги на тој начин големите настапи кој ги планира во следниот период.

Вчера исто така објави контроверзна фотографија со која му го честита националниот ден на својот придружник 🙂 .

View this post on Instagram

Happy national puppy day you filthy animals ?

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here