Ракометарите на Вардар слават во соблекувална, Македонците слават на плоштад. Утре ги чекаме нашите јунаци за заднички да го прославиме овој неверојатен успех.

Gepostet von RK Vardar am Sonntag, 2. Juni 2019

Gepostet von RK Vardar am Sonntag, 2. Juni 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here