Пејачката Јелена Карлеуша вчеравечер настапуваше во еден клуб во Босна и Херцеговина.

Како и секогаш, така и овој пат Јелана на сцената донесе момче од публиката, танчарките го соблекоа по гаќи , а потоа следеше провокацијата на Карлеуша.

Тоа е неизоставен дел од перформансот на Јелена кога ја изведува „Иде маца око тебе“.

Како помина момчето гледаме во продолжение од снимката на Далила победничката на реалното шоу „Парови“.

https://www.instagram.com/p/BmDrQKJgzOA/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here