Латино дивата, Џенифер Лопез (49), се најде во помалку непријатна ситуација откако нејзиниот фустан откри повеќе отколку што е потребно. 

Додека пејачката да се свести дека и се гледа мидерот за обликување на телото, папараците веќе го овековечија моментот со неколку фотки.

ВИДЕО: Џеј Ло како стриптизета во првиот трејлер на Hustlers

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here