Девојката на бугарскиот тенисер, Григор Димитров, Никол Шерцингер со нова фотографија го привлече вниманието на себе.

Имено, таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од плажа на која гледа кон морето. Ништо немаше да биде посебно интересно доколку Никол не беше во танга и доколку нејзиниот совршен задник не беше во прв план.

View this post on Instagram

#sunsoutbunsout

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Покрај тоа што добро изгледа Никол Шерцингер совршено ги имитира славните:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here