“Mc Stojan” конечно одлучи да ги израдува сите негови верни обожаватели и да објави две нови песни и видео спотови за нив. Двете песни беа објавени денес, а публиката е веќе луда по нив.

Првата песна е “100%” и од денес е на каналот IDJVideos.TV на YouTube.

Додека песната “Испрати број”, во издание на IDJTunes, можете да ја слушнете YouTube каналот на Mc. Stojan:

Што мислите, која песна ќе стане хит?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here